Bank Spółdzielczy w Białymstoku Oddział w Michałowie nagrodzony „Skrzydłami Przedsiębiorczości”.

 
2023-12-01

W dniu 25 listopada 2023r. podczas Balu Charytatywnego na rzecz Zespołu Szkół w Michałowie odbyła się również gala przyznania nagród „Skrzydeł Przedsiębiorczości” przyznawanych przez Urząd Miejski w Michałowie.


Celem wyróżnień jest wspieranie lokalnego biznesu, upowszechnianie dobrych praktyk oraz pomoc w przeprowadzaniu innowacyjnych przedsięwzięć w regionalnych przedsiębiorstwach.


To także forma nagrodzenia firm, które są zaangażowane w rozwój gospodarczy gminy Michałowo.
Za całokształt działalności wyróżnienie „Skrzydła Przedsiębiorczości” trafiły do Banku Spółdzielczego w Białymstoku Oddział w Michałowie.


Nagroda to wyraz uznania dla pracy, zaangażowania i profesjonalizmu pracowników Banku Spółdzielczego w Białymstoku


W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Marek Nazarko Burmistrz Michałowa, Maria Ancipiuk Przewodnicząca Rady Miejskiej w Michałowie, samorządowcy, reprezentanci Zespołu Szkół w Michałowie, przedstawiciele biznesu oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy Michałowo.


Podczas uroczystości nie zabrakło także przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Białymstoku Oddział w Michałowie, z Beatą Jagielską – Dyrektor Oddziału na czele, która odbierała nagrody.


W wydarzeniu uczestniczył również Aleksander Ancipiuk – Członek Rady i Przewodniczący Komitetu Audytu Banku Spółdzielczego w Białymstoku.