Placówki

 

Centrala

Sekretariat ul. Zamenhofa 4
15 – 435 Białystok
PN – PT 8:00 – 16:00
Telefon: (85) 665 23 11
Fax: (85) 743 63 55
e-mail: sekretariat@bs.bialystok.pl

 

Oddziały

I Oddział w Białymstoku

ul. Zamenhofa 4
15 – 435 Białystok
PN – PT 8:00 – 17:00

Telefon: (85) 665 23 24
(85) 665 23 26
e-mail: oddzial_1@bs.bialystok.pl
II Oddział w Białymstoku

ul. Zamenhofa 4
15 – 435 Białystok
PN – PT 8:00 – 15:30

 

Telefon: (85) 665 23 92
(85) 665 23 93
e-mail: oddzial_2@bs.bialystok.pl
Oddział w Choroszczy

Rynek 11 Listopada 9
16 – 070 Choroszcz
PN – PT 7:30 – 15:15

 

Telefon: (85) 719 10 22
e-mail: choroszcz@bs.bialystok.pl
Oddział w Dobrzyniewie Dużym

ul. Białostocka 6
16 – 002 Dobrzyniewo Duże
PN – PT 7:30 – 15:15

Telefon: (85) 719 75 44
e-mail: dobrzyniewo@bs.bialystok.pl
Oddział w Gródku

ul. Chodkiewiczów 9
16 – 040 Gródek
PN – PT 8:00 – 15:45

Telefon: (85) 718 01 41
e-mail: grodek@bs.bialystok.pl
Oddział w Krynkach

ul. Garbarska 3
16 – 120 Krynki
PN – PT 7:30 – 15:15

Telefon: (85) 722 80 03
e-mail: krynki@bs.bialystok.pl
Oddział w Michałowie

ul. Białostocka 26
16 –050 Michałowo
PN – PT 8:00 – 15:45

Telefon: (85) 718 90 33
e-mail: michalowo@bs.bialystok.pl
Oddział w Supraślu

ul. J. Piłsudskiego 7
16 – 030 Supraśl
PN – PT 8:00 – 15:45

Telefon: (85) 718 37 16
e-mail: suprasl@bs.bialystok.pl
Oddział w Tykocinie

ul. Złota 18
16 – 080 Tykocin
PN – PT 7:45 – 15:30

Telefon: (85) 718 73 19
e-mail: tykocin@bs.bialystok.pl
Oddział w Zaściankach

ul. Szosa Baranowicka 39/2
15-521 Białystok
PN – PT 8:00 – 15:45

Telefon: (85) 741 88 53
e-mail: zascianki@bs.bialystok.pl

 

Filie

Filia Nr 1

ul. Świętokrzyska 5
15-843 Białystok
PN – PT 8:30 – 16:15

Telefon: (85) 664 74 93
e-mail: filia_1@bs.bialystok.pl
Filia Nr 2

ul. Hallera 10 lok. 39
15 – 814 Białystok
PN-PT  9:00 – 16:45

Telefon: (85) 664 72 10
e-mail: filia_2@bs.bialystok.pl
Filia Nr 3 ul. Żelazna 9 lok. 10
15 – 297 Białystok
PN – PT 8:00 – 15:45
Telefon: (85) 742 03 10
e-mail: filia_3@bs.bialystok.pl
Filia Nr 4 Fasty, ul. Szosa Knyszyńska 17
15 – 694 Białystok
PN – PT 7:00 – 14:45
Telefon: (85) 664 00 43
e-mail: filia_4@bs.bialystok.pl
Filia Nr 5 ul. Wrocławska 49B lok. 2
15 – 644 Białystok
PN – PT 8:00 – 15:45
Telefon: (85) 654 61 42
e-mail: filia_5@bs.bialystok.pl