KANTOR SGB – platforma do wymiany walut

 

Charakterystyka

NOWOŚĆ! KANTOR SGB! Szybka i bezpieczna wymiana walut za pośrednictwem Twojej bankowości elektronicznej i mobilnej.

Co oferujemy w ramach KANTORU SGB?

  • atrakcyjne kursy wymiany walut
  • prostą i intuicyjną obsługę kantoru
  • realizację transakcji w czasie rzeczywistym
  • możliwość zlecenia wymiany waluty po wskazanym przez Klienta kursie w przyszłości jeśli kurs osiągnie wskazaną wartość, do wskazanej w zleceniu daty

Kto może skorzystać z KANTORU SGB?

Wszyscy klienci posiadający rachunek w PLN oraz rachunek walutowy EUR, USD, GBP, korzystający z usług bankowości elektronicznej i mobilnej (Internet Banking, Internet Banking dla Firm, aplikacja mobilna Nasz Bank. Jeśli nie spełniają Państwo warunku posiadania konta umożliwiliśmy możliwość zakładania rachunków walutowych oraz rachunku oszczędnościowego poprzez bankowość elektroniczną. Wystarczy zalogować się do swojej bankowości elektronicznej, przejść do zakładki „Rachunki” po czym wybrać rachunek główny i wybrać opcję „Otwórz nowy rachunek”. Przewalutowanie następuje zawsze pomiędzy rachunkiem prowadzonym w złotych oraz walucie obcej.

Jak się zalogować do usługi?

Usługa jest dostępna w ramach bankowości elektronicznej oraz mobilnej. Po zalogowaniu się do Internet Banking /Internet Banking dla Firm w menu udostępniliśmy nową ikonę do bezpośredniego dostępu do kantoru wymiany walut. W aplikacji mobilnej Nasz Bank kantor wymiany walut znajduję się w opcji „Więcej” pod przyciskiem „Kantor”.

Opłaty i prowizje związane z usługą

Udostępnienie i użytkowanie KANTORU SGB jest bezpłatne.