KANTOR SGB – platforma do wymiany walut

 

W ramach bankowości elektronicznej udostępniliśmy naszym Klientom posiadającym rachunek w PLN oraz rachunek walutowy w EUR, w USD lub w GBP nowoczesną platformę do wymiany walut KANTOR SGB.

Prosta i intuicyjna obsługa KANTORU SGB dostępna jest po zalogowaniu do serwisu Internet Banking/Internet Banking dla Firm. W menu serwisu udostępniliśmy nową ikonę pozwalającą na dostęp do platformy. W KANTORZE SGB oferujemy atrakcyjne kursy walutowe oraz możliwość zlecenia transakcji z datą przyszłą. Wymiana walut następuje szybko i bezpiecznie, z dowolnego miejsca i w czasie rzeczywistym, co oznacza ich natychmiastową realizację i księgowanie na rachunkach w PLN i walutach obcych.

KANTOR SGB dostępny jest przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Przypominamy również, że oferujemy karty walutowe w EUR, w USD i w GBP. Realizacja transakcji w walucie karty nie wiąże się wówczas z dodatkowymi operacjami przewalutowania, jak to ma miejsce przy użyciu kart debetowych wydawanych do rachunków w PLN. Więcej informacji dotyczących kart walutowych klientów indywidualnych znajdziesz TUTAJ, klientów instytucjonalnych znajdziesz TUTAJ, rolników znajdziesz TUTAJ