Ubezpieczenia Generali

 

O firmie

Generali Polska jest częścią jednej z największych globalnych firm ubezpieczeniowych i zarządzania aktywami. Założona w 1831 roku, obecnie działa w 50 krajach, obsługuje ponad 66 milionów Klientów, którzy w 2020 roku zawarli umowy ubezpieczenia z Generali o łącznej wartości 70 miliardów euro. Ambicją Generali jest bycie partnerem na całe życie dla swoich klientów. Firma oferuje innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania dzięki niezrównanej sieci dystrybucji.

Generali w Polsce działa od 1998 roku. Zapewnia klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne, jak i grupowe, po fundusze emerytalne i inwestycyjne.

Ubezpieczenia Majątkowe

 • Generali Mój Dom

Generali Mój Dom to ubezpieczenie nieruchomości, które obejmuje ochroną nie tylko dom lub mieszkanie, ale również dom letniskowy, dom w budowie, piwnicę, garaże, a także elementy wyposażenia. Produkt jest skierowany zarówno do osób zamieszkujących daną nieruchomość, jak również do osób wynajmujących.

Więcej informacji o produkcie na:

 https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/dom/dom-i-mieszkanie/

 • Generali Turystyka

  Ubezpieczenie Generali Turystyka skierowane jest do osób wyjeżdżających za granicę zarówno w celach turystycznych, jak również do pracy. Zapewni pomoc w przypadku nagłego zachorowania czy wypadku podczas zagranicznego wyjazdu.

  Więcej informacji o produkcie w placówce Banku lub na stronie:

   https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/podroz/

 • Generali Auto i Auto Assistance

  Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Zabezpiecza przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, wyrządzonych osobom trzecim w czasie jazdy samochodem. Z kolei auto Assistance to pomoc w przypadku kolizji. Zapewnij sobie spokój podczas jazdy i zadbaj o ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Więcej informacji o produkcie na:

   https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/samochod/odpowiedzialnosc-cywilna/

Ubezpieczenia Życie i zdrowie

 • Generali Życie Komfort

  Ubezpieczenie Życie Komfort to ubezpieczenie na życie, które zapewnia spokój o finansową przyszłość Twojej rodziny. Masz pewność, że jeśli Ciebie zabraknie, Twój zaciągnięty kredyt konsumencki lub hipoteczny zostanie spłacony. Ponadto Generali wypłaci świadczenie w przypadku poważnego zachorowania, utraty pracy czy też trwałej i całkowitej niezdolności do pracy w razie rozszerzenia ochrony.

 • Generali Z Myślą o Życiu Plus

  Z Myślą o Życiu Plus to ubezpieczenie na życie i zdrowie, dzięki któremu otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. W zależności od wybranego zakresu obejmie Cię ochroną w razie zachorowania na raka, w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Polisę kupisz w wygodny i bezpieczny sposób.

 • NNW Indywidualne

  Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie uchronimy Cię przed nim, ale zapewnimy Ci niezbędną pomoc finansową, jeśli już do niego dojdzie. Otrzymasz dodatkowe środki, jeśli wypadek wydarzy w pracy, domu, szkole, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania sportów. Ubezpieczenie chroni przez 24 godziny na dobę. Jeśli rozszerzysz ochronę o dodatkowe ryzyka, możesz ubiegać się o zwrot kosztów prywatnego leczenia czy wypłatę diety szpitalnej.

   Więcej informacji o produkcie na:

   https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/zycie-i-zdrowie/nnw-indywidualne/

Ubezpieczenia Agro

 • Jesienny sezon ubezpieczeń upraw 2022
  26 września wraz z Generali Agro rozpoczęliśmy sprzedaż ubezpieczeń upraw rolnych z dopłatą do składki z budżetu państwa aż do 65%.
  W sezonie jesiennym ochroną można objąć uprawy zbóż ozimych: pszenica ozima, pszenica orkisz ozima, pszenżyto ozime, jęczmień ozimy, żyto ozime, mieszanka zbożowa ozima oraz uprawy rzepaku ozimego.
  Producenci rolni pobierający dopłaty bezpośrednie zobowiązani są do ubezpieczenia minimum połowy swoich upraw od co najmniej jednego z ryzyk związanych z niekorzystnymi zjawiskami klimatycznymi
  Klienci mogą wybrać dopasowany do swoich potrzeb pakiet ubezpieczenia:
  • grad
  • grad, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, deszcz nawalny, huragan
  • grad, ujemne skutki przezimowania
  • grad, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne)
  Więcej informacji o produkcie w Placówkach Banku oraz na:
 • Generali Agro Ekspert

   

  Maszyny rolnicze to podstawowe narzędzia pracy rolnika. Nie przewidzisz ich pożaru, awarii, kradzieży, przewrócenia czy wypadku. Dlatego chcąc zapewnić sobie środki umożliwiające ich szybką naprawę czy zakup nowej maszyny, warto wcześniej pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu. Ubezpieczenie agrocasco doskonale ochroni Twój portfel przed nieprzewidzianymi wydatkami.

  W pakiecie Agro Ekspert oferujemy również obowiązkowe OC, które zabezpieczy Cię w razie wypadku, którego możesz być sprawcą. A zawierając ubezpieczenie NW otrzymasz świadczenie w razie wypadku powstałego w trakcie pracy swoją maszyną.

  Więcej informacji o produkcie na:

   https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/maszyny-rolnicze/

 • Generali Agro Firma

  Generali Agro Firma to oferta dla agrobiznesu na rynku i produkt ubezpieczeniowy dla klientów z sektora rolnego. Mieszalnie pasz, hodowcy trzody chlewnej, przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem mięsa i drobiu – to dla tych klientów grupa specjalistów z Generali Agro stworzyła ubezpieczenie, które umożliwia ochronę prowadzonej działalności.

  Skorzystać z oferty mogą firmy, których działalność sklasyfikowana jest w ramach sekcji A Polskiej Klasyfikacji Działalności (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo).

  Więcej informacji o produkcie na:

   https://generaliagro.pl/klient-biznesowy/majatek/agrofirma/

 • Generali Gospodarstwo Rolne

                                      

  Generali Gospodarstwo Rolne to kompleksowe ubezpieczenie dla właścicieli gospodarstw rolnych. Obejmuje zarówno ubezpieczenia obowiązkowe, chroniące gospodarstwo w ograniczonym zakresie, jak i szereg ubezpieczeń dobrowolnych. Obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych możesz uzupełnić o dobrowolne ubezpieczenie budynków rolniczych w ramach wariantu Rozszerzonego lub All Risks.

  Do obowiązkowego ubezpieczenia OC Rolnika możesz wybrać dobrowolne ubezpieczenie rozszerzające ochronę o OC usług międzysąsiedzkich lub OC agroturystyki.

  Więcej informacji o produkcie na:

   https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/budynki-i-oc/

 • Generali Produkcja Zwierzęca

   

  Generali Produkcja Zwierzęca to produkt ubezpieczeniowy, który skierowany jest do podmiotów prowadzących chów i hodowlę drobiu rzeźnego oraz produkcję jaj. Przedmiotem ubezpieczenia jest nieosiągnięty lub utracony zysk z prowadzonej produkcji zwierzęcej. Poza pakietem podstawowym ubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkowe ryzyka tj. ptasia grypa, choroby rejestrowane czy salmonellę.

  Więcej informacji o produkcie lub na:

   https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/produkcja-zwierzeca/

   

 •   Ubezpieczenie Zwierząt Gospodarskich

 • Sprawnie funkcjonujące gospodarstwo to powód do zadowolenia. Anomalie pogodowe mogą jednak zniszczyć budynki, w których znajdują się zwierzęta. Może to przekreślić wszystkie wysiłki i negatywnie wpłynąć na kondycję stada oraz sytuację finansową gospodarstwa. Zadbaj o swoje stado i uniknij strat – ubezpiecz zwierzęta z dopłatą ze składki z budżetu państwa do 65%.

   Więcej informacji o produkcie na:

   https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/zwierzeta-gospodarskie/

 • Generali, z myślą o odnawialnych źródłach energii (OZE)

  Produkujesz energię, dbasz o środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Spraw, aby tak pozostało – wybierz najlepsze ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii. Skorzystaj z zakresu niespotykanego dotąd na rynku.

  Więcej informacji o produkcie na:

   https://generaliagro.pl/klient-biznesowy/majatek/ubezpieczenie-oze/