VI Wojewódzki Festyn Spółdzielczy w Białymstoku

 
2018-06-20

17 czerwca 2018r. w Białymstoku odbył się VI Wojewódzki Festyn Spółdzielczy. Inicjatorami wydarzenia byli przedstawiciele spółdzielni z różnych branż działających na terenie województwa podlaskiego. Tegoroczna edycja Festynu miała charakter rodzinny i odbyła się na terenie białostockiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Zachęta”.

Aktywne uczestnictwo w Festynie zaakcentował Bank Spółdzielczy w Białymstoku prezentując na swoim stoisku bogatą ofertę produktów depozytowych i kredytowych. Osoby odwiedzające stoisko Banku mogły uzyskać informację na temat lokalizacji placówek, rodzajów obsługiwanych rachunków, lokat oraz działalności kredytowej. Duże zainteresowanie wśród uczestników wydarzenia wzbudziły oferowane przez Bank promocyjne lokaty, rachunki oszczędnościowe, oszczędnościowo – rozliczeniowe a także kredyty sezonowe. Nie zapomniano także o najmłodszych uczestnikach imprezy, którym wręczano różnokolorowe baloniki i wiatraczki.

Wojewódzki Festyn Spółdzielczy to otwarta, rodzinna impreza mająca na celu prezentację środowiska spółdzielców, promowanie ich działalności oraz oferowanych produktów i usług.