Loteria BLIKOMANIA

 

Z przyjemnością informujemy, że wystartowała kolejna edycja loterii BLIKOMANIA!!!

 

BLIKOMANIA to słynna już loteria Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się na stronie www.blikomania.pl i w dowolny sposób będzie płacił BLIK-iem może codziennie wygrać 100 zł. Loteria trwa przez 4 miesiące – na koniec każdego z nich uczestnicy wezmą udział w losowaniu jednej z nagród głównych o wartości 100.000 zł. Tegoroczna edycja BLIKOMANII to ponad 16 tys nagród o rekordowej łącznej wartości ponad 2 mln zł. Każda transakcja to szansa na wygraną.

 

Każdy klient Banku, który płaci BLIK-iem może wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Codziennie przyznawanych jest 135 nagród o wartości 100 zł, a na koniec każdego miesiąca – nagroda główna w wysokości 100.000 zł. Losowania odbywają się raz w tygodniu. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i potwierdzić ją przelewem symbolicznej złotówki na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Ta transakcja również bierze udział w losowaniu!

 

Transakcje weryfikacyjna BLIK-iem na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci pozwoli realizować program edukacyjny dla najmłodszych na temat bezpieczeństwa w sieci. Fundacja Uniwersytet Dzieci, z którą współpracuje BLIK, rozbudza dziecięcą ciekawość. Upowszechnia nowoczesne metody edukacyjne: organizuje zajęcia z naukowcami oraz tworzy autorskie scenariusze lekcji w ramach Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Dzięki swoim działaniom inspiruje i edukuje ponad 150 tys. dzieci rocznie i pomaga w budowaniu lepszej przyszłości.

 

Nie masz jeszcze BLIK-a? Zainstaluj aplikację mobilną NASZ BANK i miej bank w zasięgu ręki!!!

 

Więcej informacji na temat usługi BLIK uzyskasz TUTAJ a na temat aplikacji mobilnej NASZ BANK uzyskasz TUTAJ

Szczegóły dotyczące loterii wraz oraz Regulamin znajdują się na stronie www.blikomania.pl

 

Sprawdź także